رنگ و بوی برائت از مشرکین در مراسم عرفه امسال+تصاوير

مراسم پرفیض دعای عرفه در چند نقطه کشور در فضای برائت از مشرکین و با رنگ و بوی بیزاری از دشمنان خدا برگزار شد. شهرهایی چون قم مقدسه، تهران بزرگ، مشهد مقدس، شیراز، یزد، قزوین و برخی مراسمات کاروان­های راهیان نور در استان خوزستان و استان­های غربی کشور از مهمترین این نقاط بودند. هر کدام از این مراسمات در قالبهای گوناگونی چون سخنرانی، مداحی، قرائت پیام مقام معظم رهبری به مراسم برائت از مشرکین در کنگره حج امسال، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و پخش بروشورهایی با محوریت این مبحث، خشم و انزجار خویش را از دشمنان توحید ابراهیمی و محمدی صلی الله علهیما و آلهما به نمایش گذاشتند

مراسم پرفیض دعای عرفه در چند نقطه کشور در فضای برائت از مشرکین و با رنگ و بوی بیزاری از دشمنان خدا برگزار شد. شهرهایی چون قم مقدسه، تهران بزرگ، مشهد مقدس، شیراز، یزد، قزوین و برخی مراسمات کاروان­های راهیان نور در استان خوزستان و استان­های غربی کشور از مهمترین این نقاط بودند. هر کدام از این مراسمات در قالبهای گوناگونی چون سخنرانی، مداحی، قرائت پیام مقام معظم رهبری به مراسم برائت از مشرکین در کنگره حج امسال، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و پخش بروشورهایی با محوریت این مبحث، خشم و انزجار خویش را از دشمنان توحید ابراهیمی و محمدی صلی الله علهیما و آلهما به نمایش گذاشتند.

شهر مقدس قم، همراه با برخی شهرهای مهم کشور شاهد برگزاری مراسم دعای عرفه همراه با حال و هوای برائت از مشرکین بود. در شهر مقدس قم مراسمات برگزار شده در مسجد جامع، هیأت محبین اهل بیت علیهم السلام، هیأت یالثارات الحسین علیه السلام مدرسه علمیه معصومیه سلام الله علیها و مراسم منطقه یزدانشهر در این امر پیش قدم بودند.

در مسجد جامع قم حجت الاسلام و المسلمین آقا تهرانی در سخنانی با محوریت برائت از مشرکین به تبیین ابعاد این موضوع پرداخت و فریادهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل و لگدکوب نمودن پرچم آمریکا از دیگر برنامه­های این مراسم بود. در هیأت محبین اهل بیت علیهم السلام سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین احمد پناهیان و پخش فیلم پیام مقام معظم رهبری به مراسم برائت از مشرکین امسال در صحرای عرفه و تبیین مفهوم برائت همراه با نثار شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل، مراسم روز عرفه رنگ و بوی ضد استکباری به خود گرفت. هیأت یالثارات الحسین علیه السلام مدرسه علمیه معصومیه سلام الله علیها و مراسم منطقه یزدانشهر نیز هر کدام به نوعی به این اصل دینی و ملی پرداختند.

 

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏