هشدارهای مردم نمازگزار تهران، در دو راهپیمایی مردمی ضدآمریکایی+گزارش تصویری

در روزهایی که اخبار مذاکره دولتمردان با مقامات آمریکایی در صدر اخبار رسانه ها قرار دارد، نماز جمعه امروز تهران بیش از جمعه های قبل، حال و هوای ضدآمریکایی به خود گرفته بود. به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران، مردم نمازگزار تهران ضمن رساتر سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، پس از اتمام نماز جمعه نیز در دو مسیر درب جنوبی دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب، و مسیر درب شرقی به سمت میدان فلسطین راهپیمایی کردند و از مسئولین دولت درخواست کردند پشت پرده معامله در حال انجام با آمریکا را به طور شفاف برای ملت بازگو کنند.

برخی شعارهای مردم در راهپیمایی خیابان انقلاب عبارت بودند از: «رابطه با آمریکا / یک خواب بی تعبیر است»، «سازشگری با شیطان / خیانت است به قرآن»، «حیثیت انقلاب / دشمنی با آمریکاست»، «مرگ بر آمریکا / مرگ بر اسرائیل».

همچنین برخی جوانان با در دست گرفتن طرح های گرافیکی مرتبط و جملاتی از امام راحل و رهبری، و نیز تصاویر مشترک مسئولین آمریکایی و اسرائیلی، هشدار دادند که در مورد مبارزه با ظلم و بعد استکبارستیزی انقلاب اسلامی به هیچ کس اجازه کوتاهی و سازش نخواهند داد.

آتش زدن نمادین پرچم آمریکا و توزیع نشریات تحلیلی مرتبط، از دیگر برنامه های اجرا شده در هر دو راهپیمایی مردمی نمازگزاران تهرانی بود.

شایان ذکر است مطابق اخبار رسیده به کمیته صیانت از منافع ایران، مردم نمازگزار در نمازهای جمعه سراسر کشور من جمله شیراز، قم، مشهد بابرپایی تجمعاتی مشابه نسبت به تلاش های اخیر برای حذف شعار مرگ بر آمریکا و تامین نظر دولت های غربی در پرونده هسته ای اعتراض کردند. متعاقبا گزارش های تکمیلی از سایر شهرها به اطلاع خواهید رسید.

4 نظر

 1. امیر گفت:

  مرگ بر تند رو های مانع منفعت ملی

 2. ف.الف.گمنام گفت:

  درود بر کسانی که بر سفره ی نان خشک هم بنشینند، راضی به ذلت در مقابل دشمن نمی شوند…
  درود بر آنانی که اعتقاداتشان صرفا به لباس روحانیت و ریش و چادر نیست؛ عملشان نیز فریاد اسلامیت دارد…

 3. بسم الله
  سلام
  این مطلب با ذکر منبع در سایت مطالبه گر درج شد.
  یا زهرا س
  http://motalebegar.com/?p=5264

 4. مجید گفت:

  يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَ النَّصارى‏ أَوْلِياءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ وَ مَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمينَ
  ای کسانی که ایمان آورده اید ، یهود و نصارا را یاوران و دوستان خود مگیرید ، آنها دوستان و یاوران یکدیگرند ، و هر کس از شما آنها را دوست و یاور خود گیرد از آنها خواهد بود ( و ستمکار است و ) بی تردید خداوند گروه ستمکاران را هدایت نمی کند.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏