به غرب باج نمیدهیم ! سه شنبه کرج با حضور مهندس بذرپاش و حاج رحیم احمدی روشن

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران ،همایش دانشجویی مردمی “به غرب باج نمی دهیم” در کرج برگزار می گردد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با اعلام این خبر گفت:این همایش تحت عنوان “حرکت مردمی و دانشجویی حمایت از عزت و امنیت ملی” و به همت بسیج دانشجویی ، چند تشکل مردمی و فعالان سیاسی اجتماعی با سخنرانی مهرداد بذرپاش و پدر شهید احمدی روشن در مسجد امام سجاد علیه السلام کرج سه شنبه 19 خرداد ساعت 18 برگزار خواهد شد.

وحید شورابی با بیان اینکه اگر توافق خوبی صورت بگیرد تمام ملت از آن حمایت خواهند کرد ادامه داد:در همین راستا مردم و دانشجویان خواستار تبیین ویژگی های یک توافق خوب از سوی تیم مذاکره کننده کشورمان هستند تا آمریکایی ها نتوانند با دبه کردن خواسته های نامشروع خود را در توافق بگنجانند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج افزود: آمریکایی ها به خوبی می دانند که این آنها هستند که یه مذاکره و توافق نیاز دارند و وضعیتشان در منطقه روز به روز بحرانی تر می شود ، حالا که ملت و رهبری اجازه مذاکره نمایندگانشان با آنها را داده اند از نجابت ملت ایران سوء استفاده نکنند.

شورابی ادامه داد: مردم در این همایش خواهند گفت اگر غربی ها و در رأس آنها آمریکایی ها دست از فزون خوهی و باج خواهی بر ندارند طومارشان برای همیشه در موضوع مذاکرات پیچیده خواهد شد.

این فعال دانشجویی در پایان افزود: از تمام دلواپسان ،حامیان عزت و امنیت ملی ، طرفداران توافق خوب و اقشار مختلف البرزی دعوت میکنیم تا با حضور خود در این همایش اعلام کنند عدم توافق بهتر از توافقی است که در آن خدای ناکرده به غربی ها باج داده باشیم.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏