گزارش تصویری تجمع خودجوش مردم نمازگزار تهران/ تجمع درب قدس

نمازگزاران نماز جمعه تهران دراعلام تنفر از دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی و تغییر لحن رئیس جمهور آمریکا نسبت به ایران بعد از تماس تلفنی با حسن روحانی بار دیگر فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند. نمازگزاران تهرانی با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، زیر پا انداختن عکس اوباما و آتش زدن پرچم این کشور به عنوان نماد استکبار از سوئی به سخنان ضدایرانی اوباما اعتراض کرده و از سوئی با سردادن شعار و عکس نوشته های متعدد به جریانات داخلی سازش با آمریکا هشدار دادند. از نکات جالب توجه در نماز جمعه تهران برگزاری دو تجمع خودجوش پس از برگزاری این نماز بوده است که یکی از درب قدس و دیگری از درب جنوبی دانشگاه تهران آغاز گردید. در ادامه گزارش تصویری تجمع شروع شده از درب قدس دانشگاه تهران می آید.

6 نظر

 1. هادی گفت:

  خودجوش ؟! خودتون رو هم گول می زنید ؟! :))

  • زهرا گفت:

   عزيز شما سانديس خور نيستى ، وگر نه مگه اينهمه سانديس و ساندويچو نميبينى ؟! آره خوب خودمونو گول مى زنيم

   • مهدی گفت:

    این طیف عادت دارن فقط دهن شون باز کنن و بسته شدنش با خداس!بذار توی توهم ساندیس خور بودن ما به سر ببره!

 2. مجتبی گفت:

  احتمالا آقا هادی شنیده ساندیس میدن زودی پاشده رفته اونجا ولی از شانس بدش خبری از ساندیس نبوده و فقط بهش نی دادن!!!!!!
  خدا چشم بینا و گوش شنوا به همه عنایت کنه تا حق رو از باطل تشخصی بدیم
  مرگ بر آمریکا

 3. دهقان گفت:

  مرگ بر آمریکا

 4. مجید گفت:

  يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَ النَّصارى‏ أَوْلِياءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ وَ مَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمينَ
  ای کسانی که ایمان آورده اید ، یهود و نصارا را یاوران و دوستان خود مگیرید ، آنها دوستان و یاوران یکدیگرند ، و هر کس از شما آنها را دوست و یاور خود گیرد از آنها خواهد بود ( و ستمکار است و ) بی تردید خداوند گروه ستمکاران را هدایت نمی کند.
  مرگ بر آمریکا

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏