گردهمایی نخبگان دانشگاهی وحوزوی دلواپس عزّت واستقلال ملی ایران این بار در اصفهان؛ همایش بزرگ “دلاوران دلواپس” اصفهان – شنبه 3 خرداد

همایش بزرگ دلاوران دلواپس ساعت ۱۷ شنبه ( سوم خرداد ماه) همزمان با سالروز آزادی خرمشهر و روز مقاومت، به همت جمع کثیری از تشکل های دانشجویی ومجموعه های فرهنگی مردمی استان اصفهان و اساتید حوزه و دانشگاه اصفهان درخیمه گلستان شهدای این شهر برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این همایش که کاملاً مردمی بوده و وابسته به هیچ گروه وجریانی نیست و در امتداد همایش «دلواپسیم» تهران است،تجلیل از مقام شامخ دلاوران واقعی عرصه ی جهاد فناوری هسته ای ملت ایران،شهیدان:شهریاری،احمدی روشن،علیمحمدی و رضایی نژاد و ایضاً گردهم آمدن نخبگان دانشگاهی وحوزوی وبدنه ی مردمی منتقد توافقنامه ضعیف ژنو می باشد .

همایش بزرگ دلاوران دلواپس ساعت ۱۷ شنبه ( سوم خرداد ماه) همزمان با سالروز آزادی خرمشهر و روز مقاومت، به همت جمع کثیری از تشکل های دانشجویی ومجموعه های فرهنگی مردمی استان اصفهان و اساتید حوزه و دانشگاه اصفهان درخیمه گلستان شهدای این شهر برگزار خواهد شد.

شنیده ها حاکی است تا کنون چهره های فرهنگی، سیاسی، حوزوی و دانشگاهی مختلف شهر اصفهان در کنار مردم جهت شرکت در این همایش اعلام آمادگی کرده اند که لیست اسامی آنها در اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد. به نظر می رسد این همایش در ابعاد بسیار وسیع تری نسبت به آنچه در همایش دلواپسیم تهران دیدیم برگزار خواهد شد.

گفتنی است همچنان احتمال لغو این برنامه از سوی استانداری اصفهان به گوش می رسد و مسوولان برگزار کننده همایش علاوه بر خیمه گلستان شهدا چند مکان جایگزین جهت سنگ اندازی های احتمالی را نیز پیش بینی کرده اند.
در پایان این نکته لازم به ذکر است که در دلاور بودن ملت ایران که ۳۵ سال علیرغم تمام تحریم ها، مشکلات و جنگ تحمیلی در برابر دشمن ایستاده اند تردیدی وجود ندارد بلکه دلواپسی ملت دلاور ایران از افراد و جریان هایی است که به اسم اعتمادسازی و آشتی با دنیا، در عمل موجب پرخاش بیشتر دشمن علیه ملت شده، همانهایی که حتی در برابر دوربین های خبری نیز اعلام می کنند دشمن می تواند با یک بمب سیستم دفاعی کشور را از کار بیندازد!

2 (3) (Medium)

2 نظر

 1. احمد گفت:

  همون همایش قبلی کافی بود و نتایج مثبتی داشت.به نظرم ادامه اش کار جالبی نیست.نمی گم بی تفاوت باشیم.میگم فعلا نیازی به برگزاری این همایش نیست.به نظرم یه کم زیادی شورش می کنید با این همایش ها

 2. کوهکن گفت:

  آنان که همیشه دزد و رهزن شده اند
  دلواپس دلواپسی من شده اند
  آنجا “پت ومت” به پای هم می پیچند
  اینجا که رسیده اند “بتمن” شده اند
  اشتون چو رسد پسته ی رفسنجانند
  همراه به گرمابه و گلخن شده اند
  امروز وطن فروشان همگی
  گستاخ تر از”خانم شرمن” شده اند
  از وحشت کدخدا به خود می لرزند
  در داخل مملکت “تهمتن” شده اند
  در محوطه جریمه این تیم ظریف
  هی گل به خودی زدند و سرزن شده اند
  آنانکه تو افراطیشان می خوانی
  دلواپس حیله های دشمن شده اند

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏