چرا برخی از دلواپسی، دلواپس شدند؟

غلامعلی حدادعادل: اینکه مردم بگویند ما دلواپس هستیم چیز بدی نیست و من تعجب می‌کنم که چرا برخی از روزنامه‌ها اینقدر از دلواپس بودن دیگران،‌ دلواپس شدند

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: در ارتباط با بحث پرونده هسته‌ای نباید بی‌انصافی کرد و حرف غلطی زد.

 غلامعلی حداد عادل در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از برگزاری همایش “دلواپسیم”، گفت: اینکه عده ای بگویند دلواپس و نگران هستیم چیزی بدی نیست ما همه نگران این هستیم که خارجی‌ها سر ما کلاه بگذارند و این نگرانی یک چیز بدیهی است.
این عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: البته این به این معنا نیست که ما معتقدیم یک عده‌ای دارند می‌روند تا خدای نکرده خیانت کنند؛ مسئله هسته‌ای یک آزمون بزرگ برای استقلال‌طلبی ما است و شوخی نیست و اینکه عده‌ای بگویند ما دلواپس و نگران هستیم چیزی بدی نیست.
رییس اسبق مجلس شورای اسلامی در خصوص واکنش و بازتاب منفی این همایش در بیرون از مرزهای کشور نسبت به اعتماد داخلی به تیم مذاکره کننده، گفت: این همایش نشان‌دهنده این است که یک ملتی قویا نگران استقلال خودش است و این امر وزیر خارجه و گروه مذاکره‌کننده ما را قوی‌تر می‌کند. اینکه خارجی‌ها بدانند ملت ایران به استقلال خود حساس است و اگر بخواهند زیاده‌روی کنند و استقلال ما را مخدوش کنند این ملت در برابر آنها ایستاده است.
حدادعادل ادامه داد: به نظرم باید از این موضوع استقبال کنیم البته نباید بی‌انصافی کرد و حرف غلطی زد و نفس اینکه مردم بگویند ما دلواپس هستیم چیز بدی نیست و من تعجب می‌کنم که چرا برخی از روزنامه‌ها اینقدر از دلواپس بودن دیگران،‌ دلواپس شدند.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏