حق کپی رایت «نرم افزار دلواپسیم» آزاد اعلام میگردد

موسسه فرهنگی نرم‌افزاری آرمان در خصوص مواضع رسانه‌ سلطنتی انگلیس واکنش نشان داد. / این موسسه  که مجموعه ای مردمی است و خود را پاسدار انقلاب اسلامی می داند؛‌  مفتخر است رسانه های بیگانه و معاند آن را نهادی بسیجی خطاب کنند.

کمیته صیانت از منافع ایران: موسسه فرهنگی نرم‌افزاری آرمان در خصوص مواضع رسانه‌ سلطنتی انگلیس واکنش نشان داد. بی‌بی سی فارسی در گزارشی مدعی شده بود موسسه آرمان از نهاد‌های وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.در بیانیه موسسه آرمان آمده است: موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان که مجموعه ای مردمی است و خود را پاسدار انقلاب اسلامی می داند؛‌  مفتخر است رسانه های بیگانه و معاند آن را نهادی بسیجی خطاب کنند.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

مفتخریم که بسیجی هستیم … حق کپی رایت نرم افزار دلواپسیم آزاد اعلام میگردد.

بسمه تعالی

قُلْ مُوتُوا بِغَیْظِکُمْ … بگو با همین خشم (و کینه ای که در دل دارید) بمیرید. (سوره آل عمران،آیه ۱۱۹)

یاد کلام آن بهشتی مظلوم می افتیم که به آمریکا می گفت: از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر. و ما می گوییم که بی بی سی از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

 

۴ بهمن ماه ۱۳۹۲،‌ خطبه های آیت الله علم الهدی:

“ما به این هیات مذاکره کننده در قرارداد ژنو اعتماد داریم، چون مقام معظم رهبری فرمودند، اعتماد داریم. خدای نکرده دولت را هم نمی خواهیم زیر سوال ببریم. اما دلواپسیمدلواپسیم را که باید بگوییم،‌ دغدغه مان را که باید بگوییم. اولا عزیزان ما در این دولت با یک سعه ی صدر برخورد کنند. حساسیت نداشته باشند. اجازه بدهند کسانیکه انتقاد دارند، کسانیکه در مساله هسته‌ای حرف دارند، آزادانه حرفشان را بتوانند بزنند … .”

این سخنان سرآغاز تولید نرم افزاری در موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان ‌بود. دلواپسیم؛ واژه ای است که دغدغه و نگرانی ای عاشقانه در ذات خود دارد و آن را از صف نقدهای غیرمنصفانه و مغرضانه جدا می کند. یک نوع نگرانی از جنس دلواپسی های پاک یک مادر برای فرزندی که او را سال ها در دامن خود پروریده است. آری کودک انرژی هسته ای با تلاش مجاهدانه دانشمندان غیور ایرانی بالیده تا به رشد ۲۰ درصدی رسیده و برای قد کشیدنش خون داده شده است. خون همان شهدایی که حضورشان در نرم افزار به این محصول برکت بخشید.

با شکلگیری نخ تسبیح محتوایی، به یاری خدا تولید محتوا با دعوت از دکتر سعید زیباکلام کلید خورد و در مدت دوهفته مابقی سرفصلهای محتوایی و امور‌ گرافیک و برنامه نویسی انجام شد و محصول نهایی آماده تولید انبوه شد.

عصر روز شنبه ۱۳اردیبهشت ۹۳،‌تهران، لانه جاسوسی سابق

همایشی با عنوان «دلواپسیم»، محملی بود برای حضور چهره های انقلابی از طیف های مختلف سیاسی که همه بر سر محورهای اصلی و گفتمانی انقلاب متحد شده بودند و البته با حضور منتقدان و توافقنامه ژنو که با حضور کم نظیر مردم نیز مواجه شده بود.

این برنامه به بزرگترین گردهم آیی منتقدان ژنو تبدیل شد که همه ی شرکت کنندگان یک وجه مشترک داشتند: «دلواپسی» نسبت به آینده ایران اسلامی.

بازتاب رسانه ای

درکنار فراز و نشیبهای رسانه های خودی برای بازتاب جریان شکل گرفته (از بهمن ماه ۹۲ تا به امروز)،‌ رسانه های حامی دولت هم واکنشهای متعددی نشان دادند که اوج آن در مدل بازتاب همایش بود و سعی کردند جریان حزب اللهی و مردمی شکل گرفته را در حد یک گروه سیاسی افراطی نشان دهند.

از سوی دیگر رسانه سلطنتی انگلیس در تحلیلی در خصوص همایش دلواپسیم تلاش کرد تا هدف از برگزاری این همایش را یک حرکت سیاسی، منفعت طلبانه و نظامی ارائه کند و در  تحلیلی با عنوان «چهار اسم در شناسنامه ‘دلواپس‌ها’» توضیحاتی درباره ۱- دلواپسیم ۲- موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان ۳- بسیج دانشجویی و کمیته صیانت از منافع ملی ایران۴- تالار بصیرت لانه جاسوسی ارائه کرده و  مدعی شد: «نام هایی که تا کنون در ارتباط با همایش “دلواپسیم” رسانه ای شده اند، هر کدام به نحوی به سپاه و بسیج مرتبط هستند و نظامی هستند». که ناشی از عصبانیت و دستپاچگی این رسانه در بازتاب این حرکت مردمی بود.

موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان که مجموعه ای مردمی است و خود را پاسدار انقلاب اسلامی می داند؛‌ مفتخر است رسانه های بیگانه و معاند آن را نهادی بسیجی خطاب کنند و اعلام می کند علی رغم صرف هزینه برای تولید این محصول،‌ تکثیر این نرم افزار توسط همه­ی دوستداران و کسانیکه خواهان حفظ دستاوردهای هسته ای هستند؛ با حفظ چارچوب محتوایی آن بلامانع و آزاد می باشد. تحفه‌ ایست ناچیز برای مادران و همسران شهدای هسته ای.

موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان

3 نظر

 1. زهرا گفت:

  عالی هستید دمتون گرم . پرتوان باشید و سربلند

 2. مطیع امر رهبر گفت:

  ما دلواپس نیستیم ، چون ولایتمدار بوده و مطیع امر رهبری هستیم و بحمدالله سایه گرانقدر مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای مدظله العالی برروی سر خود داریم. آگاه باشید امتی که امامی همچون امام خامنه ای مدظله العالی دارد از چیزی دلواپس ندارد. زیرا حضرت امام خامنه ای بطور دقیق موضوع هسته ای را رصد میکنند و درصورت لزوم تذکرات لازم را به تیم مذاکره کننده میدهند. توصیه میکنم جلوتر از رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه ای حرکت نکنید و مطیع امر امام خامنه ای ( مدظله العالی ) باشید.

  • علی گفت:

   وقتی که رویه این دولت در عرصه های مختلف در بسیاری از موارد بر خلاف منویات امام خامنه ای هست آیا نباید دلواپس باشیم؟! و آیا باید بالش زیر سر خودمون بذاریم و با تنها گذاشتن رهبر انقلاب تمام بار رو بر روی دوش ایشان بذاریم؟؟؟
   ننگ بر ما اگر چنین کنیم.

   هنوز نوای أین عمار در گوش ماست …

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏