سخنگوی کمیته صیانت از منافع ایران: صحبت های اوباما در دیدار با نتانیاهو نشان داد دغدغه های ما درست بود

وحید اشتری سخنگوی کمیته صیانت از منافع ایران  با اشاره به صحبت‌های روز گذشته اوباما که گفته بود همه گزینه‌ها برای ایران همچنان روی میز است اشاره کرد و افزود: این صحبت‌ها نشان داد که دغدغه ما درست بود و ادعای حاضران در نیویورک که می‌گفتند هم عزت ملی را حفظ کردیم و هم از مذاکرات انجام شده به عنوان فتح‌الفتوح و دستاوردهای عظیم یاد می‌کردند، غیر از ادعاهایی پوچ و بی‌اساس چیز دیگری نبود.

وحید اشتری سخنگوی کمیته صیانت از منافع ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به واکنش سیدمحمدخاتمی به تجمع برخی معترضین به عملکرد دولت در فرودگاه مهرآباد، گفت: برخی افراد می‌خواهند جو خفقان را به فضای جامعه تزریق کنند تا آقایان بتواند بدون هیچ معترضی هر تصمیمی که خواستند بگیرند و هیچ فردی نتواند به عملکرد دولت اعتراض کند.

وی که یکی از حاضرین در تجمع اعتراض‌آمیز در فرودگاه مهرآباد بود به صحبت‌های روز گذشته اوباما که گفته بود همه گزینه‌ها برای ایران همچنان روی میز است اشاره کرد و افزود: این صحبت‌ها نشان داد که دغدغه ما درست بود و ادعای حاضران در نیویورک که می‌گفتند هم عزت ملی را حفظ کردیم و هم از مذاکرات انجام شده به عنوان فتح‌الفتوح و دستاوردهای عظیم یاد می‌کردند، غیر از ادعاهایی پوچ و بی‌اساس چیز دیگری نبود.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه مردم به دلیل حضور خاتمی و سابقه‌اش در فتنه 88 خواهان محاکمه وی هستند، خاطرنشان کرد: جالب است که در شرایط فعلی چنین افرادی منادی قانون مداری در جامعه شده‌اند و خواستار محاکمه دیگران هم می‌شوند.

اشتری با انتقاد از برخی روزنامه‌های اصلاح طلب که از تیتر “همنوایی افراطیون داخلی با صهیونیست‌ها” در رسانه‌های خود استفاده کردند، متذکر شد: رسانه‌هایی که هر چندسال یکبار مدیران مسئول یا سردبیران‌شان به آمریکا و اسراییل پناهنده می‌شوند و در حال حاضر نیز به عنوان تحلیل‌گر در بی بی سی حاضر هستند، امروز همنوایی با صهیونیست‌ها را تفسیر می‌کنند و ضد اسراییلی شده‌اند. مطمئنا اظهارات خاتمی در کنار جو رسانه‌ای اصلاح طلبان خودجوش نیست و این یک اقدام سازماندهی شده است.

وی با بیان اینکه تشکل‌های دانشجویی دست از مطالبات خود برنخواهند داشت، یادآر شد: بیانیه‌ها، طومارهای اعتراضی تشکل‌های دانشجویی در روزهای آینده نیز در قالب میزگرد، همایش و مناظره‌های سیاسی ادامه خواهد یافت و این موج تبدیل به یک موج عظیم برای بسیج تمام مردم جهت جلوگیری از ایران فروشی خواهد شد.

سخنگوی کمیته صیانت از منافع ایران با اشاره به اینکه خاتمی مدعی شده است که اگر با معترضین برخورد نشود، اینگونه اعتراض‌ها به ترور ختم خواهد شد، ابراز داشت: رئیس دولت اصلاحات با این حرف اعتراف می‌کند که سناریوهای از پیش نوشته شده مانند ترور سعید حجاریان از جانب خود اصلاح طلبان بوده و آنها در حال حاضر به دنبال بهانه‌ای جدید برای سناریوهای آینده خود هستند تا مانند دوران اصلاحات دهان منتقدان را ببندند.

این فعال دانشجویی در پایان با انتقاد از سکوت روحانی در قبال جو رسانه‌ای علیه معترضین خاطرنشان کرد: اگر به راستی روحانی به شعار “اعتدال” پایبند است باید در برابر خاتمی بایستد و مدعی شود در دولت اعتدال منتقدین جامعه نیز حق انتقاد سالم دارند.

4 نظر

 1. بیدار گفت:

  با سلام از تلاشه شما در جهت حفظ عزت ملی متشکرم. ان شالله ماجور باشید. لطفا هر چه سریعتر قسمتی را برای اعلام نظرات دیگر همفکران خود در ستین فراهم کنید.
  با تشکر

  • علی گفت:

   همانطور که همکار گرامیتون فرمودند انشاالله مهجورید خدماتتون به گروه انحرافی مورد قبول مرشدتان مشایی باشد مرشدتان قبول کند انشامرشد

 2. علی گفت:

  از رهبر مون پیروی می کنیم نه برادر من از جریان انحرافی از آقامون سید علی جلو می زنید مراقب باشید

 3. علی گفت:

  وابسته به جریان انحرافی هستید و در خدمت منافع آمریکا و اسراییل و اعراب در ایران چرا پاسخگو نیستید ؟؟؟؟؟

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏