زیبا کلام: نگران اصل انقلاب اسلامی هستیم/ نبویان: انتظار از دشمن عاقلانه نیست

یک استاد دانشگاه هنگام دریافت لوح تقدیر خود در گردهمایی «دلواپسیم» گفت: آذرماه نگران صنعت هسته‌ای کشور، اسفند نگران استقلال کشور و اکنون نگران انقلاب اسلامی هستیم.

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران به نقل از خبرگزاری فارس، در پایان گردهمایی «منتقدین توافق ضعیف» با عنوان «دلواپسیم» از فعالان دفاع از حقوق هسته‌ای کشورمان تجلیل شد.

سعید زیباکلام هنگام دریافت لوح تقدیر خود گفت: آذرماه نگران صنعت هسته‌ای کشور، اسفند نگران استقلال کشور و اکنون نگران انقلاب اسلامی هستیم.

حجت‌الاسلام نبویان نیز گفت: ما چگونه از دشمن خودمان می‌خواهیم که تحریم‌ها را بردارد همان کشوری که ما را تحریم کرده است.

وی با اشاره به اینکه عاقلانه نیست از دشمنی که این مقدار دشمنی نشان می‌دهد انتظار داشته باشیم تحریم‌ها را برطرف کند، اظهار کرد:‌ حل مشکل ما عنایت خدای متعال و توجه به نیروهای دانشگاهی و نیروهای داخلی ماست؛ نباید چشممان به آمریکا باشد، بلکه باید به توان داخلی باشد.

نبویان با تأکید بر اینکه قرآن آخر این مذاکرات را مشخص کرده است،‌ گفت:‌ آن‌ها که به دنبال رابطه و دوستی و «ما همدیگر را به اسم کوچک صدا می‌زنیم» و … هستند مثلشان، طبق آیه قرآن مثل عنکبوت است که سست‌ترین خانه‌هاست.

وی ادامه داد: شما الان ببنید یک دلار دست ایران را نگرفته است و یک کشتی ایران بیمه نشده است؛‌ رابطه با آمریکا ساختن خانه‌ای مانند عنکبوت است.

همچنین حجت‌الاسلام قاسم روانبخش با تأکید بر اینکه خدا در قرآن هیچ کجا بر سازش برکاتی بار نکرده است، بلکه بر پایداری وعده برکت داده است، به برکات مقاومت در لبنان،‌ سوریه و عراق اشاره کرد و گفت: وقتی ما رسمی بودن کدخدا را پذیرفتیم، نتیجه این شد که ورود نماینده ما به سازمان ملل را هم باید کدخدا اجازه دهد که دیدید اجازه نداد.

وی تصریح کرد:‌ دلواپسی ما فراتر از بحث هسته‌ای است؛ آن‌ها پس از اکسید کردن 20 درصد به‌دنبال برچیدن بحث هسته‌ای و اکسید کردن فرهنگ انقلابی ما هستند لذا باید نشست‌هایی بس بزرگ‌تر برای فرهنگ خود بگذاریم که امسال را مقام معظم رهبری سال فرهنگ نامیدند.

در ادامه مهدی کوچک‌زاده با درخواست از عزت‌الله ضرغامی برای پخش گردهمایی «دلواپسیم» جهت اثبات ملی بودن رسانه ملی گفت: اینجا جمهوری اسلامی است و کسی که از طرف اسلام ولایت دارد وفاداری‌اش را به جمهوری اثبات کرد، کسانی که مدعی حمایت جمهوریت از خودشان هستند، می‌خواهند علیه اسلام کودتا کنند.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏