نگران توافقنامه ژنو هستیم

روح الله حسینیان با بیان اینکه انتقادکنندگان به توافقنامه ژنو را بی‌سواد می‌خوانند، اظهار کرد: می‌گویند اگر توافقنامه مذکور فسخ شود خجالت زده می‌شویم.

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران به نقل از فارس، حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان در یادواره علامه شهید مطهری، شهدای بسیج فرهنگیان، فرماندهان و شهدای والامقام «جسیدان» این شهرستان اظهار کرد: شهدا به خاطر حفظ ارزش‌ها مرگ را انتخاب کردند و از مقام والایی برخوردار هستند.

وی به ایستادگی ملت ایران در برابر سختی‌ها اشاره کرد و افزود: اگر مسئولان ولخرجی نکنند مردم حاضر نیستند عزت خود را پایمال کنند.

حسینیان با بیان اینکه چرا به جای اتکا به خداوند باید به ابرقدرت‌ها تکیه کنیم، تصریح کرد: حمله غرب در مقابل نرمش دولت ایران تا این اندازه سابقه نداشته است.

*آمریکا غلط می‌کند نماینده ایران را نمی‌پذیرد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به جلوگیری از ورود نماینده ایران در سازمان ملل اشاره کرد و گفت: آمریکا غلط می‌کند نماینده ایران را نمی‌پذیرد.

وی با تاکید براینکه اگر مسئولان در مقابل غرب ایستادگی کنند مردم برای عزت کشور پای کار هستند، خاطرنشان کرد: ملت در دوران دفاع مقدس اجازه نداد حتی قسمتی از خاک کشور جدا شود.

حسینیان اضافه کرد: در مقابل خون شهدا مسئول هستیم و نمی‌توانیم نسبت به مسائلی که در کشور می‌گذرد بی‌تفاوت باشیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به تلاش آیت‌الله مطهری برای به مردم فلسطین در دوران طاغوت اشاره کرد و یادآور شد: شهید مطهری نسبت به مردم فلسطین بی‌اعتنایی نکرد.

*نسبت به سخره گرفتن ارزش‌ها احساس خطر می‌کنم

وی با بیان اینکه نمی‌توانیم به خاطر خون شهدا نسبت به وقایع داخل و خارج از کشور بی‌تفاوت باشیم، اظهار کرد: به سخره گرفتن ارزش‌ها مانند دوران دوم خرداد در حال تکرار است و در این‌باره احساس خطر می‌کنم.

حسینیان به انتشار کتابی به‌تازگی اشاره کرد و افزود: ارزش‌ها در کتاب مذکور به سخره گرفته شده و وقتی به آنها اعتراض می‌کنیم، می‌گویند اجازه دهید مردم قضاوت کنند و ممیزی به وجدان عمومی گذاشته شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آیا غرب اجازه نقد هولوکاست را به مردم این کشورها می‌دهد، بیان کرد: ده‌ها نفر به دلیل نقد هولوکاست در غرب در زندان به‌سر می‌برند.

وی با بیان اینکه در مورد انقلاب و ارزش‌های دینی دست و دل‌باز عمل می‌کنند، تصریح کرد: نسبت به فیلم «من روحانی هستم» به شدت موضع گرفتند در صورتی که بیشتر منابع آن مربوط به اسناد انقلاب اسلامی است اما در مورد ارزش‌ها با تسامح برخورد می‌کنند.

حسینیان اضافه کرد: اجازه دهید راجع به شما وجدان عمومی قضاوت کند و این‌قدر تهدید نکنید.

*نسبت به توافقنامه ژنو نگران هستیم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به مذاکرات هسته‌ای ایران اشاره کرد و گفت: نسبت به توافقنامه ژنو نگران هستیم و به آن اعتراض داریم و این موضوع به نفع شما است.

وی با بیان اینکه انتقادکنندگان به توافقنامه ژنو را بی‌سواد می‌خوانند، اظهار کرد: می‌گویند اگر توافقنامه مذکور فسخ شود خجالت زده می‌شویم.

حسینیان به رهنمودهای مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: رهبر معظم انقلاب فرمودند که مردم باید هوشیار باشند و جریان مذاکرات را با آگاهی دنبال کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هشت سال حمله به ارزش‌ها را در دوره اصلاحات تجریه کردیم، خاطرنشان کرد: موضوع مذکور دوگانگی را در کشور به همراه داشت.

وی فتنه‌گران را اکنون مدعی دانست و بیان کرد: اجازه نمی‌دهیم آرمان شهدا به باد برود و عده‌ای آن را به بازی بگیرند.

حسینیان با تاکید بر پاسداری از خون شهدا، تصریح کرد: به دنبال دعوا نیستیم اما وقتی می‌بینیم بعضی از اصول رعایت نمی‌شود نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏