نامه اعتراضی 150 نماینده مجلس به دلیل پنهانکاری غیرعادی تیم هسته ای دولت در توافقنامه ژنو

بیش از150 نماینده مجلس طی نامه‌ای به رئیس‌ مجلس، اعتراض خود را به پنهان‌کاری تیم هسته‌ای اعلام کرده و خواستار اصلاح این رویه شدند.

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران، حجت‌الاسلام روح‌‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به عدم ارائه اطلاعات دقیق از مذاکرات هسته‌ای به نمایندگان ملت، گفت: امروز نمایندگان مجلس طی نامه‌ای به آقای لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، اعتراض خود را به پنهان‌کاری تیم هسته‌ای اعلام کرده و خواستار اصلاح این رویه شدند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: اجرای توافقنامه ژنو به نفع ملت ایران نیست و منجر به خود تعطیلی فعالیت‌های هسته‌ای کشور می‌شود.
سلیمانی: تعداد امضاهای نامه نمایندگان به لاریجانی درباره مذاکرات ژنو به ۱۵۰ رسید
نماینده مردم تهران در مجلس از افزایش امضاهای نامه نمایندگان به رئیس مجلس درباره اعتراض به عدم اطلاع از مفاد توافقنامه ژنو به ۱۵۰ امضا خبر داد.
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه نمایندگان خانه ملت خطاب به علی لاریجانی گفت: در این نامه از رئیس مجلس خواسته شده که شرایط موردنیاز برای برگزاری جلسه با دولتمردان مهیا شود.
به گفته وی نویسندگان این نامه خواستار این هستند که دولت اطلاعات مربوط به توافقات هسته‌ای و همچنین مذاکرات ژنو در رابطه با سوریه را در اختیار مجلس قرار دهد.
نماینده مردم تهران در مجلس از افزایش امضاهای این نامه به 150 خبر داد و گفت: نمایندگان در این نامه به پنهان کاری تیم هسته‌ای اعتراض کرده و خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای اصلاح این رویه شدند.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏