کنایه معنادار حسین طلا: پیشنهاد اعزام نمایندگان مجلس به سنای آمریکا/ راه دیگری برای اطلاع از مفاد توافقنامه ژنو نداریم

دولت آمریکا  به خوبی سنا را از مفاد این برنامه مطلع می‌کند و مردم خود را محرم خویش می‌داند و رفتن چند نفر از نمایندگان مجلس به کنگره تنها راهی است که برای اطلاع از مفاد توافقنامه ژنو به ذهن ما می رسد.

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران حسین طلا نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس، با اشاره به برخی پنهان‌کاری‌ها در خصوص توافق‌نامه ژنو و نامحرم بودن نمایندگان مجلس در خصوص جزئیات آن، گفت: ما می‌توانیم پیشنهاد بدهیم که چند نفر از نمایندگان مجلس ما به کنگره آمریکا بروند تا شاید بتوانیم مواردی از توافق نامه ژنو را متوجه شویم.

وی افزود: به هر حال دولت آمریکا نیز به خوبی سنا را از مفاد این برنامه مطلع می‌کند و مردم خود را محرم خویش می‌داند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این تنها راهی است که به ذهن ما می‌رسد، گویا راه دیگری برای اطلاع از مفاد توافقنامه ژنو نداریم تا بتوانیم به این مسائل دست پیدا کنیم. امیدواریم هر چه زودتر مطالب مشخص شود. البته ما به تیم مذاکره خود اعتماد داریم اما لازم است که این اعتماد دوطرفه باشد.

1 نظر

  1. مرتضی حسامی گفت:

    خدارحمت کند مرحوم جلال را که گفت پای هیچ قرارداداستعماری امضای یک روحانی وجود ندارد حالا سراز خاک درآورد وازگفته خودتوبه کند.درضمن من به تیم مذاکره کننده دیگر هیچ اعتمادی ندارم .وازمجلس منفعل هم مایوس هستم که شهامت ورود به این مسئله حساس راندارد بوی مجلس ششم می آید.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏