پاسخ مردم مشهد به شایعات مربوط به حذف راهپیمایی 13 آبان + گزارش تصویری

در سلسله راهپیمایی‌های مرگ بر آمریکا، مردم مشهد و زائران حضرت رضا (ع) در جمعه «تسخیر لانه‌های جاسوسی آمریکا» در پاسخ به شایعه حذف راهپیمایی مرگ بر آمریکا در مشهد راهپیمایی پرشوری را با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «صداقت اوباما/جاسوسی از اروپاست – آمریکای جهانخوار/دشمن ملت ماست»، برگزار کردند.


به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران در سلسله راهپیمایی های مرگ بر آمریکا، مردم مشهد و زائران حضرت رضا(ع) در جمعه “تسخیرلانه های جاسوسی آمریکا” در پاسخ به شایعات مربوط به حذف راهپیمایی مرگ بر آمریکا در مشهد راهپیمایی پرشوری برگزار کردند.

در این راهپیمایی که با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر سازشگر»، «صداقت اوباما/ جاسوسی از اروپاست // آمریکای جهانخوار / دشمن ملت ماست»، «تحریم می‌پذیریم / تحقیر نمی‌پذیریم» برگزار شد، مردم مشهد هم‌صدا با مردم معترض دنیا نسبت به سیاست‌های استکباری آمریکا در جاسوسی از مردم دنیا و نقض حقوق شهروندی ملت‌های مختلف، فریاد اعتراض سر دادند. گفتنی است آیت الله علم الهدی در خطبه دوم نماز جمعه مشهد، نسبت به برخی تحرکات برای حذف شعار مرگ بر آمریکا واکنش نشان داده و ابراز داشت مادامی که خوی استکباری آمریکا باقی است شعار مرگ بر آمریکا نیز باقی است. همچنین ایشان خواستار هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن راهپیمایی 13 آبان امسال مشهد به دلیل سخنان گستاخانه مقامات آمریکایی شدند.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏