تماس با ما

برای تماس با ما از کادر زیر استفاده کنید یا با آدرس ایمیل info@sianat.org تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با روابط عمومی کمیته صیانت از منافع ایران می توانید از اکانت توئیتری مسئول روابط عمومی این کمیته، علیرضا متاجی، به نشانی twitter.com/alimat1979 بهره بگیرید.

29 نظر

 1. mahini گفت:

  کاخ ها را بفروشید! و پول مردم را بدهید.

  هدیه حضرت علی ع به: مردم به مناسبت: روز عید غدیر

  حضرت علی ع می فرماید: هیچ ثروتی در جایی، انباشته نشد، مگر آنکه گرسنه هانی، در کنار آن باشند. و یا می فرماید: هیچ کاخی بنا نشد مگرآنکه، کوخی در کنار آن خراب شد. یا: هيچ كاخي بنا نمي شود مگر: ظلمي در آنجا انجام شود. هيچ کاخي بنا نمي شود مگر: انکه صد ها کوخ ويران شود.بنا بر این: ما، یاد غدیر را برای خیلی از: موضوعات مهم زنده نگهمیداریم. زیرا غدیر یک خط قرمز است. که نباید فراموش شود. غدیر جمع سخنان و: موضعگیری های حضرت علی ع، در نیم قرن زندگی و: تجربه ایشان در: تمام مصادر امور است. ایشان در کودکی، به پیامبر ایمان آورد. در دوران بلوغ با پیامبر و: تحت فرمان ایشان، گروه مقاومت جوانان را تشکیل داد. در جوانی با دختر پیامبر ازدواج کرد. ازدواج ایشان بسیار ساده و ارزان بود. بیشترین جنگ ها را، برای پیامبر و: به دستور ایشان انجام داد. در لیله المبیت، بجای پیامبر خوابید و: سوره توبه را دربین: مکه یان مشرک، خواند در: غدیر خم جانشین رسول الله شد و: به دست مبارک ایشان، تاج گذاری کرد. برای مبارزه بافقر، سال ها کار کرد. هزاران چاه آب حفر کرده، وقف مردم نمود. در پنج سال حکومت خود، خط مشی های فراوانی نوشت و: بیان کرد و اعمال نمود. همه اینها برای آن بود که: فقرا درد فقر را، احساس نکنند و: بدانند که پولشان در :جیب ثروتمندان است. حرف حضرت علی ع ،بالاتر از قران نبود، در قران هم به : ثروتمندان می گوید: ﴿وَفِي أَمْوَالِهِمْ حَقٌّ لِّلسَّائِلِ وَالْمَحْرُومِ﴾بنابر این باید دانست که: ریشه بحران اروپا و آمریکا، کجاست و چرا مردم، اینهمه فشار اقتصادی دارند؟ بیکاری و تعطیلی ادارات ، ریاضت اقتصادی و.. براثر: رفتار نا صحیح ثروتمندان است . مقصر اصلی همه این ها، استادان اقتصاد و: امور مالی جهانی، مخصوصا اساتید دانشگاه های اهایو، ماساچوست وامثال آن هستند. این بیچارگان برای: یک لقمه نان از دست ثروتمندان، تئوری های خود را، به پای سرمایه داران ریختند. و آن ها را، خدایان روی زمین معرفی کردند. آنها گفتند اگر ثروت به دست کسی رسید، او لیاقت آن را داشته است! و اجازه دارد با آن، هرکاری دلش می خواهد بکند!هردو این تئوری، مخالف اسلام است. ازنظر اسلام، ثروت نعمتی خدا دادی است. یعنی حتی هوش: سرمایه داری یک شخص را، خدا به او می دهد. حضرت سلیمان ع که از:همه ثروتمند تر بوده می گوید:( هذا من فضل ربی!)این از بخشش های خداوند است . و دوم اینکه در ثروت او: برای کسانی که: از هوش کمتری برخوردارند، حقی است. در ایران، کشاورزان موقع کاشت بذر، آن را در مشت خود پر می کنند. بعد انگشت اول را که: باز کرده پاشیدند، میگویند: این سهم پرندگان! انگشت دوم:سهم چرندگان! انگشت سوم، سهم درویشان و فقیران! و بقیه سهم خودشان! در اسلام هم، خمس و زکات ، صدقه و انفاق و امثال آن، برای همین است تا: شکمی گرسنه نماند.

 2. به خود می‌بالیم که از سوی بهاری‌ها تخریب شدیم+تصاویر
  http://kheybaronline.ir/fa/news/8484

 3. ولایتی مزد خوش خدمتی انتخاباتی به رفسنجانی را گرفت؟
  http://kheybaronline.ir/fa/news/8773

 4. سلام

  – 21 جمله طلایی امام خامنه‌ای به مناسبت 13 آبان
  نشانی:
  http://kheybaronline.ir/fa/news/8943

  – وقتی “ظریف” و “رایس” هم‌دانشگاهی بودند!
  نشانی:
  http://kheybaronline.ir/fa/news/8858

  – در اوج گرانی‌ها، روزنامه نزدیک به آقای وزیر 50 درصد ارزان شد!
  نشانی:
  http://kheybaronline.ir/fa/news/8859

 5. سروش گفت:

  سلام و خسته نباشید
  در آستانه 13 آبان کلیپی تهییه کردم باموضوع “چرا مرگ بر آمریکا”
  با استفاده از سخنان رهبری و حضرت امام ، چرایی مرگ بر آمریکا رو اثبات کردم . از شما خواهش میکنم اگر مناسب میدونید این کلیپ رو در سایتتون قرار بدید تا بقیه رو آگاه کنیم … نیازی هم به ذکر منبع نیست .

  فرمت های مختلف کلیپ :
  http://s1.picofile.com/file/7990126234/%DA%86%D8%B1%D8%A7_%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D8%A8%D8%B1_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7.3gp.html

  http://s4.picofile.com/file/7990280000/%DA%86%D8%B1%D8%A7_%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D8%A8%D8%B1_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7.mp4.html

  http://s4.picofile.com/file/7990190963/%DA%86%D8%B1%D8%A7_%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D8%A8%D8%B1_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7.ppsx.html

  http://s3.picofile.com/file/7990617632/%DA%86%D8%B1%D8%A7_%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D8%A8%D8%B1_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7.flv.html

 6. بسیج حوزه علمیه حقانی گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  وَلَن تَرْضَى عَنكَ الْيَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ بقره120
  {و هرگز يهود و نصارى از تو خشنود نخواهند شد تا آنكه از آيين آنان پيروى كنى}
  امام خامنه ای حفظه الله: در روز سيزدهم آبان دست نيرومند انقلاب گريبان استكبار را گرفت و آن را از مسند موهوم شكست‏ناپذيرى به زير كشيد .
  سیزدهم آبان ماه یادآور حماسه پرغرور فرزندان انقلاب سلامی در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز مبارزه با استکبار جهانی و همچنین سالروز تبعید حضرت امام‌(ره) و کشتار دانش آموزان توسط مزدوران ستمشاهی است.
  اکنون با گذشت 34 سال از آن واقعه، نسل سومی ها در کنار نسل اولی ها شعار ضداستکباری سر می دهند و به زورگویان عالم یاد آور می شوند که دیگر دوران زورگویی به پایان رسیده و اوضاع جور دیگری است. در این ایام که عده ای با لبخند دشمن ذوق زده شده اند و با بی تابی هرچه بیشتر بر طبل فراموشی جنایات آمریکا می کوبند این سخن مقام معظم رهبری به مناسبت 13 ابان را یادآور می شویم:
  «در جمهوري‌اسلامي‌ اگر كساني‌ تصور كنند كه‌ با امتياز دادن‌ به‌ آمريكا و ديگران‌ خواهند توانست‌ به‌ مقاصد و اهداف‌ نظام‌ اسلامي‌ برسند، سخت‌ در اشتباهند. اين‌ تصور باطل‌، ناسپاسي‌ نسبت‌ به‌ پيروزي هاي‌ بزرگي‌ است‌ كه‌ ملت‌ مسلمان‌ ما درسايه‌ي‌ توكل‌ و استقامت‌ و مجاهدت‌ به‌ دست‌ آورده‌ است، و ناسپاسي‌ و كفران‌ نعمت‌، بليه‌ اي‌ است‌ كه‌ از آن‌ بايد ترسيد و به‌ خدا پناه‌ برد.»
  لذا ما طلاب انقلابی حوزه علمیه ی حقانی قم در کنار ملت سرافراز ایران در آستانه یوم الله 13 آبان با شعار «مرگ بر آمریکا» بار دیگر تأکید می کنیم که فریب استکبار و دست های چدنی زیر دستکش های مخملی شیطان بزرگ را نخواهیم خورد و در این راه، استوارتر از گذشته ضمن حمایت از ملت های مظلوم جهان، مبارزه با استکبار و ظلم را سرلوحه حرکت خروشان خویش قرار خواهیم داد.
  والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
  سایه مقام معظم رهبری مستدام باد.
  بسیج مدرسه علمیه حقانی
  12/8/1392

 7. مرتضی حسامی گفت:

  باسلام .چندین روز است که سایت هیچ مطلب تازه ای ندارد
  وبه روز نشده چرا؟

 8. سلام

  – آقای ناطق! لطفا به این سوالات پاسخ صریح بدهید
  نشانی:
  http://kheybaronline.ir/fa/news/9519

  – بازگشت به عقب‌نشینی 10 سال قبل غیرممکن است
  نشانی:
  http://kheybaronline.ir/fa/news/9621

  – اصلاح‌طلبان باید اسرائیل را به رسمیت بشناسند!
  نشانی:
  http://kheybaronline.ir/fa/news/9539

  – 82/5 درصد مخاطبان خیبری به عملکرد اقتصادی دولت رای منفی دادند
  نشانی:
  http://kheybaronline.ir/fa/news/9537

 9. s گفت:

  سلام
  این متن زیر روی یه سایت بود
  اما بلافاصله برش داشتن
  چرا؟
  الان تو افسران هست هنوز
  به نظرم یه خبرایی هست
  کسی دیگه جرات نداره ضد آمریکا بنویسه؟

  ————————————————
  توافق ایران با 5+1
  ……………………….
  توافقنامه = توقفنامه = تفاهمنامه
  ………………………………………
  به رسمیت شناختن غنی سازی یا به رسمیت شناختن کدخدایی آمریکا؟ مساله این است

  چرا موضوع را از وسط گرفته اند همه؟
  سالها پیش اما نه خیلی سالها پیش بحرین از ایران جدا شد و البته بخش بزرگی از سیستان نیز کمی قبلتر جدا شده بود.
  هیچ عقل سلیمی شاید آن روز از خود سوال نکرد مگر بحرین مال خودمان نبود که در ازای حفظ سه جزیره ی خودمان باید آن را بدهیم
  و همین طور هم راجع به سیستان.
  در زمان جدا شدن بحرین امپریالیست جهانی ایران را تهدید کرد که اگر می خواهد سه جزیره را داشته باشد باید بحرین را به عنوان کشوری مستقل بپذیرد.
  این در حالی بود که در هر حال بحرین بخشی از خاک ایران بود از دیرباز.

  اما با بازی غربی ها بر سر دو مساله ی بحرین و سه جزیره که هر دو حق مسلم ما بودند آنهم نه حقی کهَ د ر اختیار ما نباشد ، و ما در تلاش برای تصرف آن باشیم ، حقی که در تصرف خودمان بود! ایران را وادار به پذیرش استقلال بحرین کردند.
  آن روز بازی را از وسط گرفتند ایرانی ها و فراموش کردند که بحرین مال ایران است جزایر سه گانه هم همینطور.
  مثل این بود که یکباره از خواب بیدار شده اند و دیده اند کشوری به نام بحرین در خلیج فارس سر از آب در آورده و حال باید تصمیم گرفت که مال کی باشد.
  این بازی قدیمی گویا کماکان برای آمریکایی ها راهگشاست.
  تنها چیزی که تغییر کرده این است که این نمایشنامه به روز شده و بازیگران آن عوض شده اند.
  در حالی که انرژی هسته ای حق مسلم ماست آنها ما را تهدید می کنند که آنرا به شما نمی دهیم.
  یعنی آنچه در کشور خودمان است اورانیوم خودمان نیروگاهی که پولش را پرداخته ایم تجهیزاتی که یا خریده ایم یا خودمان ساخته ایم. متخصص خودمان نیروی خودمان، همه چیز قانونا مال خودمان است را باید آنها به رسمیت بشناسند.
  تاریخ خودش از این همه تکرار شدن خسته شده است اما تکرار کنندگان تاریخ از تکرار آن خسته نمی شوند.
  تیم دولت روحانی در حال ادای کدام نقش است؟
  ظریف در این بین نقش چه کسی را بازی می کند؟
  کری نقش چه کسی را؟
  و البته کاترین اشتون نقش چه کسی را.
  نتانیاهو نقش چه کسی را؟
  ایران با این توافق در واقع کدخدایی آمریکا را به رسمیت شناخت.
  انرژی هسته ای ما که محتاج به رسمیت شناخته شدن توسط آمریکا نیست. داشت کار می کرد غنی سازی می کرد بیش از پیشرفتش هم خوب بود.
  حالا ظریف در این بین نقش چه کسی را بازی می کند؟
  کری نقش چه کسی را؟
  و البته کاترین اشتون نقش چه کسی را.
  و تحریم ها چه نقشی دارند؟
  نقش امارات در جریان بحرین را امروز چه کسی بازی می کند؟
  جزایر سه گانه امروز با چه چیزی در جریان انرژی هسته ای مطابقت دارند؟
  بحرین با چه چیزی مطابقت دارد؟
  چه کسی نقش انگلیس را باز ی می کند؟
  چه کسی نقش شیخ علی را بازی می کند؟
  نقش ویلیام لوث راچه کسی بازی میکند؟
  نقش زاهدی و علم و هویدا را چه کسی؟
  نقش گیچی آردی را چه کسی؟
  پرواز مستقیم به آمریکا کجای داستان است؟

  نظر سنجی های دولت در این بین کدام بخش این پازل را تکمیل می کند؟
  بازی با سرنوشت ایران ادامه دارد.

 10. مرتضی حسامی گفت:

  سلام .خیلی عقب هستین .چندماهی یک بار به روز میشین؟

 11. هادی گفت:

  سلام. از خصم جز دشمنی ورزیدن توقع نیست اما چرا عده ای در داخل با تحریم هراسی در زمین او بازی کرده و پازلش را تکمیل کردند ؟! دفاع از حق هسته ای دفاع از تمامی حقوق یک ملت است . در واقع خاکریز اول ، حق هسته ای است و آنها تلاش می کنند که خاکریز اول را بشکنند تا بتوانند به همه حقوق کشورمان تعرض کنند و تحریم هراسی حربه ای شد برای رخنه در این دژ نفوذ ناپذیر ! کاری کنیم که در مقابل نسلهای آینده سرمان را بالا بگیریم تا نگویند پدرانمان با چند دلار و کمی رفاه ، عزت فروشی کردند …

  یک وبلاگ تخصصی با نام خاکریز اول در خصوص مقاومت هسته ای راه انداختم . مارا دریابید

 12. تسنیم گفت:

  سلام
  توروخدا دست بردارید از این بیانیه دادن ها، با بیانیه و این چیزا نمیشه از منافع ایران صیانت کرد. امثال مهدی محمدی نقاط تاریک اجرای توافق نامه ترکمنچای رو روشن میکنن، شما دست بکار دیگری بزنید. اعتراضات دانشجویی، جنبش های اعتراضی، یا هر چیز دیگه ای که بتونیم صدامونو به این دولت کر برسونیم. اینجور برنامه ها رو ساماندهی کنید. هر چی نشست و کرسی و برنامه در مورد مفاد توافق لازم بود، برگزار شد. دست برداریم از این دور هم نشستن ها و دور هم امضا کردن ها.
  http://www.mashreghnews.ir/fa/news/278712/%D8%A8%D8%B1%DA%86%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%BA%D9%86%DB%8C%E2%80%8C%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%83%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B0%D8%A7%D9%83%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%8A%D9%86%D8%AF%D9%87

 13. احمدی گفت:

  با نزدیک شدن به روز ملی فناوری هسته ای و مقارنت آن با دور نهایی مذاکرات ایران و ۵+۱ قرارگاه شهید باقری به منظور نقش آفرینی و جریان سازی هر چه بیشتر بسته جامع «انرژی هسته ای و استکبار جهانی» آماده کرده است.

  اطلاعات بیشتر در: http://www.q-b.ir

 14. آیا قصد ادامه‌ی خطاهای گذشته را داریم؟!
  مطلبی مهم در باب شیوه عمل در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی،در صورت صلاحدید منتشر کنید:
  http://naml.mihanblog.com/post/103

 15. عرض سلام و خداقوت .
  با مطلبی تحت عنوان : مختار درباره دولت تزویر چه گفت ؟
  بروزم . مطلبم پیرامون مسایل هسته ای هست . یک قطعه فیلم هم گذاشتم . صلاح دونستید منعکس کنید . خداخیرتون بده . یاعلی

 16. با سلام و درود بر شما تحریریه محترم و مدیر این سایت محترم خیلی خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم که این سایت ارزشمند ، ارزشی را پیدا کردم خدا خیرتان بدهد باید به این دولت گفت چرا فقط ایست و عقب نشینی می کند و چرا سنگرهای فتح شده دیروز را یکی یکی واگذار می کند اگر تدبیر این است که باید گفت این خود بی تدبیری است

  شیوه جنگیدن با زود باوران تاریخ

  http://bahmaneyar.blogfa.com/post-430.aspx

 17. چرا دلواپسیم ؟
  به دنبال برگزاری همایش دلواپسیم توسط نیروهای ارزشی و انقلابی در تهران و انعکاس برنامه های آنها توسط سایت وزین و ارزشی رجا نیوز و بایکوت خبری سایر سایت ها و مراکز اطلاع رسانی آقایی محترم به نام سلمان در وبلاگ اینجانب نقد گونه ای نوشته که بدینوسیله جوابیه ای به دوست عزیزم که انشاالله با فرهنگ تحمل و مدارا پذیرای آن باشد را ارائه خواهم داد :

  دوست عزیزم :

  : داشتن دغدغه و دلواپسی برای هر فرد و مجموعه نشان از مسئولیت پذیری و درک موقعیت جامعه و نگاه دور اندیشانه می باشد و لذا در خور توجه است و باید ارج نهاده شود. دلواپس کسی است که از تجربیات تاریخی درس آموزی نموده تا از تکرار حوادث تلخ دیگر جلوگیری نماید ، دلواپسی هشداری است برای خفتگان و نهیبی است بر پیکره یخ زده انسان های غافلی که نمی خواهند پس از بیدار شدن متوجه شوند که نه زین مانده است و نه نمد زین و نه خاقان چین .
  بیائید آگاهانه ، خردمندانه و بدون حب و بغض مسائل کلان کشوری را ارزیابی کنیم شاخص قضاوت مبانی عقیدتی و حقانی باشد نه دولتها که عمر کوتاه دارند و بعضأ چهره های رنگارنگ در آنها مطامع خود را دنبال می کنند .

  خلاصه کلام:
  چرا ما دلواپسیم ؟ زیرا تدبیر و امید در عمل عینیت نیافته است پس ما :
   دلواپسیم ، چون به راحتی تغییر شکل ها و شعارها را از افراد در حکومت می بینیم .
   دلواپسیم ، چون شفافیت مواضع در بیان دردها و مشکلات مشاهده نمی شود .
   دلواپسیم ، زیرا تاریخ به ما آموخته اگر سقیفه را درک نکردی ، کربلا را تحمل کن .
   دلواپسیم ، چون ارزش هایمان در مواردی به سخره گرفته شده و ضد ارزش هایی در حال احیا هستند .
   دلواپسیم ، زیرا کسانیکه با قلم و قدم و سکوت خود آتش بیار فتنه 88 بودند در حال میدان داری هستند.
   دلواپسیم ، زیرا از دولت مردان خود صداقت در بیان کمتر ملاحظه کرده و دشمنان از حدود توافقات مانور می دهند و اعلام نظر می کنند.
   دلواپسیم ، چرا که اشرافی گری و بورژوازی صنعتی در حال تکاپو برای کسب مصادر قدرت است و محرومین در چرخ دنده لیبرالیسم صنعتی و طبقه سرمایه داری در حال له شدن هستند .
   دلواپسیم ، چون رنگ و بوی مدیران کشوری بوی بسیج و شهادت و طبقات پائین جامعه را ندارند و با ادبیات علوی بیگانه و ادبیات لیبرالیسم را مزمزه می کنند .
   دلواپسیم ، به جهت برگشت افراد تاریخ مصرف تمام شده جریان اصلاحات انحرافی و مدعیان شعار وکالت به جای ولایت و تئوری پردازان راهپیمایی علیه خدا .
   دلواپسیم ، نه بدان جهت که بعضی پست ها اشغال شده اند بدان جهت که بسیاری از آنها بی ارزش شدند .
   دلواپسیم ، بدان علت که شرایط به سمت تولد گروههایی دیگر برای دست اندازی به بیت المال و بردن میلیاردهایی دیگر ایجاد شده است.
   دلواپسیم ، چون جریانهای سیاسی متعارضی را کنار همدیگر می بینیم که نه به وحدت رسیده اند بلکه اشتراک منافع آنها را به ائتلافی رسانده تا ثناگوی یکدیگر باشند با پای چوبین ؟!
   دلواپسیم ، چون از سرنوشت مشروطه و علل شروع و نتایج آن آگاهی داریم و خطر تکرار آن حادثه خواب از چشمان بیدارمان می رباید.
   دلواپسیم ، زیرا قراردادهای به ظاهر مفید برای توسعه و پیشرفت را در قالب رویتر ، توتون و تنباکو ، لاتاری و دارسی و موارد دیگر را ملاحظه کرده ایم .
   دلواپسیم ، چون تاریخ اسلام از کفر و تهاجم آشکار دشمنان و نبردهای خونین و جنگهای صلیبی شکست نخورد بلکه از نفاق و اصحاب و اذنابش همیشه زخم خورده شده است از قرآن سرنیزه بلند شدن و ابوموسی اشعری ها انحراف یافت . از دور شدن اجتماع بر رشته حبل الله،ندای تفرقه و جدایی با تلخ کامی دنبال می شود .
  در کلام آخر :
  دلواپسیم ، چون بی سوادیم اما دل های پاک و بی ریا و زلال شب زنده داران و هیئتی ها و مدافعان حریم ولایت را دیده ایم همان دلهای پاکی که در 59 و 60 با نگرانی و دلواپسی هم خط اتحاد لیبرالها و منافقین را در داخل خوب رصد کردند و هم در جبهه ها از کیان و آب و خاک و مکتب با سن کم با بستن نارنجک به زیر تانک رفتند تا دشمنان را رسوا کنند.
  آری ما با بیسوادی دلواپسیم چون از شهید برونسی کارگر و بنای پاک باخته درسها گرفته ایم .
  دلواپس برگشت مدعیان روشنفکری از محافل لس آنجلس و پاریس و خود باخته غربی هستیم که اجازه حضور روشنفکران دین مدار و دردشناس را ندهند ، ما دلواپس شرایطی هستیم که شهید شهریاری ها ، احمدی روشن ها و شهید چمران ها را تحمل نکنند و خانه نشین نمایند.
  سبز پوش و سبز فکر اندیشه علوی و حسینی باشید و از بازار مکاره سیاست بازان تفکر جورج سوروسی و انقلابهای رنگی بدور تا سعادت دنیا و آخرت را انشاالله کسب نمائید.
  یدالله مرادی
  وبلاگ ناز سحر گچساران
  30/اردیبهشت /93

 18. رستمی گفت:

  با سلام یه ولایت مردان غیور
  امروز باید از حسن روحانی پرسید ای دولت تدبیر و امید! آیا چرخ زندگی مردم می‌چرخد که چرخ پروژه‌های هسته‌ای را خواباندی ؟ این تدبیر تو بود ؟ در گران دادیم و آبنبات رنگی ستاندیم!
  با تشکر

 19. مهدی گفت:

  تقصیر خودتان است وقتی حمایت خودتان را از احمدی نزاد قطع کردید حزب روحانی رای آورد و حالا این مشکلات…. چلوی ضرر را هروقت گرفت سود است به هر شکل ممکن شده است نگذارید فعالت های هسته ای را بعد از این همه تحمل سختی ها نابود کنند و دستاور این همه سال خونه جگر خوردن هیچ شود ضمنا خیلی از شهروندان از این توافق سرتاسر ضرر بی خبرن و فکر میکنند چه معجزه ای که این دولت کرده شما در شبکه های اجتماعی واتس آپ لاین تانگو و… طیف وسیعی را میتوانید اللخصوص جوانان را آگاه کنید که از نا آگاهی خود به دفاع از این توافقنامه برخاستند و بسیار کارسازتر از پخش نشریه هست به امید ظهور مولا صاحب زمان.یا علی

 20. اکبر محمدی گفت:

  یه متن ویه بر وشور ر رابطه با کرسنت بنویسید

 21. نیلوفر گفت:

  حواستون به آمدن آمانو و هسته ای هست ان شاءالله. خواب تابستانی نباشید!

 22. احمد مرادیانی گفت:

  من مطمئنم گرداننگان سایت صیانت اگر در زمان امیر المومنین بودند.به آن حضرت تهمت ناروای خروج از دین میدادند.وایشان وادار به توبه می کردند .ایشان را مرتد می دانستند.و بر ایشان حکم جاری می کردند .پس لعنت خدا و رسول خداوبندگان خدا براین گروه صیانت (بخوانید خاروج جدید نهروانی)

 23. مصطفی گفت:

  مطالب و موضوعات مورد بررسی بسیار عالی است.

 24. دشتی گفت:

  سلام
  لطفا قسمتی از سایت را به جملات مدیران ارشد دولتی در خصوص مسائل هسته ای اختصاص دهید (مثلا صحبت استاد حسن روحانی که گفت آرمان ما به سانتریفیوژ ها وصل نیستند)و این قسمت آنلاین باشد

 25. فرحزادی گفت:

  به نام خدا

  به نظر حقیر منطق مذاکرات هسته ای باید به این گونه باشد که :

  تمامی کارشناسان دلسوز و با دغدغه کشور از هر دو جناح موافق و مخالف، در درون کشور فضای جلسات مذاکره با غربی ها را بازسازی نموده و خود را در مقابل یک دشمن فرضی قرار دهند و تمام احتمالات را روی میز بریزند و با هم در فضایی فراجناحی و صد در صد ملی و مذهبی به آنها بپردازند.

  راهکارها، خط قرمزهای 100 در صدی و قطعی ، جایگزینهای پیشنهادات و امور مورد توافق و … را تعیین نموده متنی کاملا دقیق که روی تمام کلمات بندها و احتمالات حقوقی سیاسی امنیتی اقتصادی و … آن بحث شده است را تهیه نموده و آن را تحویل تیم ایرانی قرار دهند تا تنها بر اساس این متن قابل اعتماد پای میز واقعی مذاکره رفته و بر اساس آن به بحث (که نه بلکه به اجرا) بنشینند . و در صورتی که موارد پیش بینی نشده در مذاکرات رخ داد بحث را متوقف کرده و برای بررسی مجدد احتمالات به کشور بر گردند.

  بی تردید در اماکنی که به یقین دشمن در حال شنود اطلاعات و مذاکرات خصوصی تیمها می باشد بحثهای پشت پرده و یواشکی حتی در حال پیاده روی و هوا خوری!! معنا نداشته و پشت و روی پرده یکی خواهد بود.

  امید است تیم مذاکره کننده و دولت محترم متوجه سنگینی بار بر دوش گرفته که به میزان ثقل خونهای مقدس همه شهیدان از صدر اسلام تا کنون و عرقهای جبین همه دلسوزان اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله، سنگین و ثمین است توجه کافی نموده و بدین گونه برای فردای قیامت خود پاسخی کامل و دقیق مهیا سازند.

  به امید ظهور آقا امام زمان علیه السلام و مدیریت مستقیم حضرتش. صلوات
  لطفا منتشر فرمایید/ فرحزادی 09122372683

 26. ن گفت:

  سلام
  در مورد احتمالاتی که به عنوان دلیل منتشر نشدن فکت شیت ایران در سایت شما دیده می شود به این فرمایشات آقا نیز توجه بفرمایید(البته بنده نمی توانم احتمالات شما را بگویم صفر درصد محتمل است):
  این بیانیّه‌ای که آنها منتشر کردند ــ که اسمش را میگذارند «فکت‌شیت» ــ در اغلب موارد خلاف واقع است؛ یعنی روایتی که اینها دارند از مذاکرات و از تفاهمهایی که انجام گرفته است میکنند، یک روایت مخدوش و غلط و خلاف واقع است.
  دیدار با مداحان

 27. دشتی-یزد گفت:

  سلام
  ازاینکه به پیشنهادات توجهی ندارید متشکرم!
  اگر صلاح میدانید تاریخ درج خبرهایتان را کنار عنوان خبر(همان صفحه اصلی) درج نمایید تا در اولین نگاه مشخص شود.نه اینکه مجبور شویم خبر را باز کنیم و بعد مشخص شود تاریخ درج خبر
  متشکرم

 28. داوود گفت:

  با سلام وعرض ادب واحترام.چه اتفاقي افتاد كميته صيانت از هسته اي خوابش برده؟مگر نميبينيد انر‍‍‍‍‍ژي هسته اي هشتاد درصد از بين رفت؟واستقلال كشور ضربه خورد؟چي شد شما بي تفاوت شديد؟

 29. حمید م. گفت:

  سلام.
  شما رو هم بتن گرفتن؟

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار


+‬‏